Ana Sayfa » Soru Cevap » E-SGK PRO HAKKINDA

e-bildirge-programi

PROGRAM HAKKINDA SORU-GÖRÜŞ-ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM FORMUNA YORUMUNUZU YAZINIZ.

84 thoughts on “E-SGK PRO HAKKINDA

 1. mehmet bag dedi ki:

  Merhaba otomatik e-bildirge programınızı denedim , ancak siteden aldığı güvenlik kodu yanlış , tam olarak çalışmıyor. nasıl çözüm bulabiliriz.

  1. Muhammet TAŞ dedi ki:

   Mehmet Bey,

   Tarayıcınızı güncelleyiniz. Program İnternet Explorer 8 ve üzeri tarayacı da çalışmakta. Eğer yine aynı hatayı verirse sizi özel değişiklik yapıp tarafınıza programı gönderirim.
   İyi günler,

 2. ferhat dedi ki:

  Merhaba otomatik e-bildirge programınızı takdir ediyorum. çok güzel bir program ancak 25 satır ile ibaret olduğundan yeterli gelmiyor.önerim 100 çıkarmanız kopyalama ile yaptım 46 dan sonrası olmuyor.

  1. Muhammet TAŞ dedi ki:

   Sayın Ferhat Bey,

   Sizlere fayda sağlıyorsa ne mutlu bizlere. mztas@yahoo.com mail adresine mail atarsanız sizin için gerekli düzeltme yapılıp tarafınıza gönderilecektir.

   NOT: MAİL ADRESİNİZE MAİL GÖNDEREMEDİĞİM İÇİN

 3. METİN AKÇAY dedi ki:

  e sgk v202 programınızı kullanıyorum, firma bilgilerini alfabetik olarak sıralayabiliyormuyuz acaba

  1. Muhammet TAŞ dedi ki:

   Metin Bey,

   ESGKV3 Pro versiyonunda belirttiğiniz özellik eklenmiştir. Beta sürümü tarafınıza mail olarak gönderilmiştir. Kısa zamanda diğer kullanıcılarımızın hizmetine sunulacaktır.

 4. önder maden dedi ki:

  kolay gelsin muhammet bey. Programlarınız çok faydalı.Yalnız firma bilgilerini kayıt ederken dış veri al seçeneğinde hata veriyor. Nedendir? Teşekkürler iyi çalışmalar

  1. Muhammet TAŞ dedi ki:

   Önder Bey,

   Belirtmiş olduğunuz email adresinize size özel excel dosyası düzenlenerek gönderilmiştir.

 5. önder maden dedi ki:

  kolay gelsin iyi çalışmalar. Dosyayı hazırladım. fakat aktarım yapılamıyor

  1. Muhammet TAŞ dedi ki:

   Önder Bey,

   Yapılan incelemeler sonucunda kullandığınız işletim sisteminden kaynaklanan sorunlar bulunmaktadır. Yazılım ekibimiz sorunun tespiti ve çözümü için çalışma başlatmıştır.

 6. ramazan sarıtepe dedi ki:

  Merhaba, öncelikler insanlara faydalı programar yapmanız taktire şayandır. Gerçekten sizleri tebrik ederim. Benim de sizlerden bir rica olacak belki de yapmış da olabilirsiniz. Rapor alan personelin iş görmezlik ücretini sistemden işveren olarak görmemiz ve ona göre personele ödeme yapmamız gerekiyor.
  E-SGM HİZMET SORGULAMA EKRANI nına T.C Kimlik No,Nüfus İl, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu girilerek giriliyor ve bu oldukça tabi ki zahmetli. Bu konuda otamatik giriş yapılabilinir mi ? Böyle bir program yaparsanız size çok teşekkür edrim. web: https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/UyrukSec?uyrk=1

  İl

  Güvenlik Kodu

  1. Muhammet TAŞ dedi ki:

   Ramazan Bey Merhaba,

   Talebiniz hakkında yeni bir proje dosyası açılmıştır. Belirttiğiniz özellik modül olarak ESGKV3 programına menü olarak eklendikten sonra tarafınıza bilgi verilecek. Proje süresi tahmini 7 gündür.

 7. ferhat dedi ki:

  Merhaba öncelikle çalışmalarınızı takdir ediyorum. Esgkv3 versiyonuna Toplu Rapor kontrol gibi bir seçenek ile Toplu Geçmiş Dönem Borçları Görüntüleme olabilir mi acaba. Nedeni Bildirgeleri gönderirken tekrar kanun no değiştirmek zorunda kalmayız(borcu olunca kanundan yararlanamıyor.) buda programınız için süper bir seçenek olur.

  1. Muhammet TA? dedi ki:

   Ferhat Bey,
   Dediğiniz modül eklenebilir. Bu ay içerisinde programımızı yeni bir platforma taşıyıp güncellenmiş versiyonunu yayınlayacağız. Bu talebinizi yeni versiyonda da eklenmesi için çalışmalar yapılacaktır.

   1. ferhat dedi ki:

    Muhammet bey;

    4 gözle bekliyor olacağız. Çalışmalarınızda başarılar dileriz..

 8. yusuf dedi ki:

  merhaba
  güncelleme yapmak istiyorum ,
  güncelleme programını kurup çalıştırıyorum fakat eski sürüm yine devam ediyor , acaba nasıl düzeltirim

  1. Muhammet TA? dedi ki:

   Yusuf Bey,

   Yetki problemi nedeni ile kurulmuyor olabilir. ESGK programını kapattıktan sonra güncelleme kurulum dosyasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır derseniz güncelleme işlemini yapacaktır. Yardım etmemi isterseniz uzak masaüstü bağlantısı ile yardımcı olabilirim.

 9. Hasan Karaaslan dedi ki:

  İyi günler
  E-Pos programına 2016 yılı bilgilerini alamıyoruz. Gerekli güncellemeyi yapabilirseniz tüm meslek mensubları için faydalı olur.

  1. Yönetici dedi ki:

   Hasan Bey,

   Sisteme güncellenmiş hali mevcuttur. Programı yeniden indirirseniz 2016 yılı için de işlem yapabilir siniz.

 10. Hasan KARAKUZU dedi ki:

  İYİ GÜNLER
  E-sgk v3 modülünde işe giriş çıkış bildirim ekranına giriş yapılmadan sistemden çıkış yapıldı mesajı alıyorum. Ayrıca bu ve diğer hazırlamış olduğun programlarda firma bilgilerini istadiğim gibi sıralattırma imkanım var mı acaba ve yeni internet vergi dairesine giriş yapılamıyor. Bu konularda yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Yönetici dedi ki:

   Hasan Bey,

   SGK Sistem alt yapısını değiştirdiğinden dolayı giriş yapılamıyor. Güncelleme yapılacaktır.

   Diğer konuyu tam anlayamadım. Programın adını yazarsan yardımcı olmaya çalışayım.

   1. HASAN dedi ki:

    E-POS VE E-SGK PROGRAMLARINDA TANIMLAMIŞ OLDUĞUM FİRMA BİLGİLERİNİN ARASINA YENİ BİR FİRMA EKLEMEK İSTİYORUM. FAKAT TANIMLAMIŞ OLDUĞUM FİRMA BİLGİLERİ EN SON SATIRDA GÖRÜNÜYOR.

    1. Yönetici dedi ki:

     Hasan bey,

     Firma adları ad sırasına göre dizilmektedir. Firma ara kısmına yazarsanız bütün verileri göreceksiniz.

     1. hasan dedi ki:

      İyi günler
      Ben firma tanımlarken
      001-a firması
      002-b firması
      004-d firması şeklinde tanımlama yapmıştım.
      fakat şimdi 003-c firması tanımlama yapmakistediğimde firma en son kısımda oluşuyor.
      bunun için bir uygulamanız var mı acaba bu özellikle e-pos programında mevcut

     2. Yönetici dedi ki:

      Hasan Bey,

      Güncelleme yapılmıştır. Tekrardan programı indirirseniz. istediğiniz özellik eklenmiş olacak. Programın yedeğini başka bir klasörde almayı unutmayınız.

 11. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  E-SGK v3 programında windows xp ve win7 programlarıyla yeni internet vergi dairesine giriş yapamıyorum nedeni nedir acaba

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   Hatanın tesbiti için bağlantı kurup bakabilir miyiz.

 12. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  programların güncelleme tarihlerini yan taraflarında belirte bilirseniz değişiklik olup olmadığını takip etme imkanımız daha basit olacağını düşünüyorum.
  yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı size teşekkür ederim.

 13. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  E-SGK v3 programında windows xp ve win7 programlarıyla yeni internet vergi dairesine giriş yapamıyorum nedeni nedir acaba ayrıca programların güncelleme tarihlerini yan taraflarında belirte bilirseniz kullanmış olduğumuz versiyonun son versiyon olup olmadığını takip etme imkanımız daha basit olacağını düşünüyorum.
  yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı size teşekkür ederim.

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   yeni gelen versiyonda belirttiğiniz durum olacak ve güncellemeniz için size uyarı mesajı çıkartacaktır.

 14. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  E-SGK v3 programında windows xp ve win7 programlarıyla yeni internet vergi dairesine giriş yapamıyorum nedeni nedir acaba ayrıca programların güncelleme tarihlerini yan taraflarında belirte bilirseniz kullanmış olduğumuz versiyonun son versiyon olup olmadığını takip etme imkanımız daha basit olacağını düşünüyorum.
  yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı size teşekkür ederim.
  Ayrıca sitenin internet bağlantısı olmadığında programa giriş yapılamıyor bunun nedeni nedir bilgi verebilirmisiniz. Çünkü mükelleflerimize ait bilgilerin başkalarının eline geçme ihtimali olup olmadığı açısından soruyorum. Site ile program arasındaki bağlantı nedir.

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   Program içerisinde sgk.gov.tr gib.gov.tr gibi sitelere bağlantı sağladığı için internet bağlantısını ozlukisleri.com üzerinden yapıyor. Bundan dolayı. Kesinlikle sizin verileriniz kullanmış olduğunuz bilgisayardan dışarı çıkmamaktadır. Bu programı yazarken ilk baştaki prensibimiz. Güvenlik. Ben de mesleğin içerisinde olduğumdan dolayı verilerin güvenliği her zaman ön planda.

 15. emrekaraoglan dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben bi ileti göndermistim tarafiniza ama yanlis oldu sanirim gayet memnunum programinizdan tesekkürler fakat bu zamanlarda ise giris ve cikis butonuna tikladigimda guvenlik kodunu yazdiktan sonra ki explorer sayfasinda tekrardan sgk kullanici bilgilerini istiyor ne yapmam lazim kac kere guncelleme yaptim yedekleri geri yükledim isletim.sistemim win64 gerekli ocx uzantilarini kopyaladim hala ayni yardimci olabilirmisiniz ?

  1. Yönetici dedi ki:

   Emre bey,
   güncelleme yapılmıştır. Version 3.5.1 olarak kullanabilir siniz.

 16. Avni BULUT dedi ki:

  selam ben toplu çıkış programını kurdum ama çalıştıramadım. bu konuda yardım edermisiniz? 053225491111 telefonum
  birde kıdem tazminatı hesaplamasında excel dosya şifre soruyor nedir şifresi

  1. Yönetici dedi ki:

   Avni bey merhaba,

   Toplu çıkış programında güncelleme yapılıyor. Kıdem tazminatının şifresine http://www.ozlukisleri.com yazarsanızaçılacaktır.

   iyi günler

 17. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  E-POS programı için 2017 ve sonraki yıllar için çalışma yapılırsa daha sonraki yıllar için exe yenilemesi yapılmasına gerek kalmayacağını düşünüyorum. Ayrıca e-sgk programı için explorer yerine mozilla veya chorome üzerinden bağlanmasını sağlaya bilirseniz tüm meslektaşlar için daha kullanışlı olacağını düşünüyorum. Çünkü çoğu meslektaşlarrımızda halen xp kullanılmakta olduğundan explorer yükselme imkanı olmuyor.

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   Yazılım platformunda incelemek gerekiyor. İlerki yıllar dahil edilirse nasıl bir işleyiş onu görmemiz gerekiyor. Bizdeki düşünce programın sağlıklı olarak çalışması. E-Sgk için ise SGK bütün uygulamalarını İnternet Explorer uyumlu olarak yazıyor. Onun için bizim birinci tercihimiz oluyor. XP işletim sistemlerinde olası sorunlarda yardımcı olabiliriz. Tarayıcıyı yükseltmeden programı sağlıklı olarak kullanabilirler. iyi çalışmalar,

   1. samtosa dedi ki:

    Tarayıcıyı yükseltmeden programı nasıl kullanabileceğimiz hakkında fotoğraflı veya açıklayıcı bilgi verebilirmisiniz acaba

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar,

     Sizin karşılaştığınız hata ekranını mztas@yahoo.com adresine gönderebilir seniz nokta atışlı sorunu çözebiliriz.

     1. samtosa dedi ki:

      İyi günler
      güvenlik kodunu yazıp girş butonuna bastığım halde hiçbir teğki vermeden kalıyor.

     2. Yönetici dedi ki:

      Merhaba,

      Sorunun yerinde incelenmesi daha sağlıklı olacaktır. Ammyy programı ile uzak bağlantı kurabilirsek daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.

      iyi çalışmalar,

     3. samtosa dedi ki:

      Ayrıca programlarda güncelleme yapıldığı zaman hangi programda ne gibi güncelleme yapıldığı hakkında bilgi paylaşabileceğiniz bir bölüm oluşturabilirseniz yenilikleri oradan takip etme imkanımız olur. Herşey için teşekkürler

     4. Yönetici dedi ki:

      Merhaba,

      Bu tarz güncelleme program açılırken otomatik olarak mesaj getirecek ve ilgili sayfaya yönlendirecektir.

      iyi çalışmalar,

 18. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  e-pos programında güncelleme yapıldımı acaba ayrıca programda run-time 53 file not found hata mesajı alıyorum bunun sebebi nedir acaba ve windows xp üzerinden e sgk yeni vergi dairesine giriş yapabilmek için ne gibi uygulamalar yapabileceğimizi uzak bağlantı yardımı olmadan nasıl yapabileceğimizi açıklayabilirseniz memnun olacağım. herşey için teşekkürler

  1. samtosa dedi ki:

   İyi günler
   e-pos ve e sgk hakkında yaşanan sorunlamız için yazmız olduğum mesajlarım
   hakkında herhangi bir çalışma yapabildiniz mi acaba

  2. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Tahmini olarak OCX uzantılı bir dosyanız eksik gibi görünüyor. Yalnız bu günü hataların tesbiti için hatanın tam içeriğindeki dosya adına bakıp söylemeniz gerekiyor.

   Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\Computer Management çalıştırıp ordan
   Event Viewer tıklandıktan sonra açılan menüde Application menüsünü tıklayarak orda kırmızı olarak verilen hatanın detayı gerekmektedir.

   iyi çalışmalar,

 19. mehmetbozoglu dedi ki:

  ESG PRO kurdum ocx uzantılı dosyalarıda kopyalamadım ama aşağıdaki hatayı verdi yardımcı olabilirmisiniz.

  Compenent ‘MSDATLST.OCX’ or one of is dependencies not correctly registered a file is missing or invalid

 20. Yönetici dedi ki:

  Mehmet Bey merhaba,

  C:\ESGK PRO\ klasörünün altında bulunan KUTUPHANE.exe dosyasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırırsanız sorun ortadan kalakacaktır. Sorun devam ederse tekrardan iletirseniz yardımcı olabiliriz.

  iyi çalışmalar,

 21. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  Esgkv3 programında toplu rapor sorgulama yapıldığında raporlu işçiler görünmüyor. Yani sorgulamadan sonra excelle aktarılacak ekran boş geliyor

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Güncel version 3.5.3 versiyonunu kurup Rapor Girişi menüsünden deneyebilir misiniz. Teşekkürler,

   iyi çalışmalar,

   1. samtosa dedi ki:

    Bazen hangi raporun hangi mükellefe ait olduğunu anlayamıyoruz. onun için toplu rapor sorgulamada hangi işçinin hangi işverenin hangi sigorta dosyasında göründüğü belli olduğundan toplu sorgulamayı tercih ediyorduk. Bunun için bir işlem yapılamaz mı acaba emeklerinizden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Hakkımızı helal edin

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar,

     Sadece toplu rapor orgulama için ayrı olarak şuan yazılım yapılıyor. Kısa zaman içerisinde tplu rapor kontrol programı yayınlanacaktır.

     İyi çalışmalar,

 22. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  toplu rapor sorgulama ile ilgili çalışma yapacağınızı belirtmiş bulunmaktaydınız acaba son durumu hakkında ve ne zaman siteye ekleyeceğinizi bildirebilir misiniz

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Bu ay sonunda inşallah devreye girecektir. Muhtasar birleşme ile ilgilide bir kaç tane programı devreye almayı planlıyoruz.

   Ozlukisleri.com yönetimi

 23. samtosa dedi ki:

  İyi günler esgk programı toplu rapor kontrol ekranı yapım aşamasında yakında yeni ve otomatik sorgulama modülü devreye girecektir mesajı veriyor bu konu hakkında bir çalışma başlatıldı mı acaba yapmış olduğunuz program için teşekkür ederim.

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Bu ay sonunda inşallah devreye girecektir. Muhtasar birleşme ile ilgilide bir kaç tane programı devreye almayı planlıyoruz.

   Ozlukisleri.com yönetimi

   1. samtosa dedi ki:

    Bundan önceki çalışmalarınız ve bundan sonraki yapacağınız çalışmalar için teşekkür ederiz.

 24. samtosa dedi ki:

  İyi günler toplu rapor sorgulama ve muhtasar birleştirme ile ilgili çalışmanız acaba ne zaman hazır olur

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Toplu rapor sorgulama modülü tamamlandı. Mail atarsanız kuralım.

   Sistemler aktif olmadığından dolayı şuan bir işlem yapamıyoruz.

   İyi çalışmalar,

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar

     Mail adresinize ilgili bilgi paylaşılmıştır.

     İyi çalışmalar,

   1. BH dedi ki:

    İyi günler toplu rapor sorgulama modülünü sitenizde göremedim. Mail atsam bana da gönderebilir misiniz?

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar,

     Mail adresinizi paylaşırsanız kurulum için gerekli bilgilendirmeyi yapalımm.

     İyi çalışmalar,

   2. samtosa dedi ki:

    İyi günler istemiş olduğunuz mail adresini gönderdim fakat kurulum için herhangi bir cevap gelmedi tarafıma

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar,

     Göndermiş olduğunuz mail adresi ile iletişime geçilmesi için bilgilendirme yapılmıştır.

     İyi çalışmalar,

     1. samtosa dedi ki:

      İyi günler
      sgk v4 programını yeni kurdum fakat ayarlar bölümünden şirket tanımlarını yapıyorum ancak toplu rapor sorgulama ve diğer menülerde herhangi bir hareket oluşmuyor toplu rapor sorgulama ekranında giriş hatalı diye tüm firmalarda hata mesajı veriyor ayrıca ayarlar bölümünden excell den firma bilgileri al dediğim zaman ise run-time.339 ocdll32.ocx hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz acaba

     2. Yönetici dedi ki:

      Merhabalar,

      İlgili dosya tarafınıza mail olarak atılmış ve nasıl bir uygulama yapılması gerektiği hakkında bilgi verilmiştir.

      İyi çalışmalar,

 25. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  E-Pos ve Toplu rapor sorgulama güncellemelerini yapabilir misiniz acaba

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,
   2018 yılına ait güncellemeler yapılmıştır. E-POS PRO GUNCELLEME kısmında ilgili dosyayı indirip kurabilirsiniz.

   İyi çalışmalar,

 26. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  ESGK4 Programında toplu rapor sorgulama ekranında giriş bilgileri hatlı diye hata mesajı vermekte ayıca excellden veri aldığımızda veileri almıyor

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Konuyla ilgili olarak çalışma yapılıyor.

   Ölükİşleri.com yönetimi

 27. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  E-pos programı sorgulama yapmıyor. Bunun için bir çalışma var mı acaba

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,
   Şuan çalışmamız devam ediyor.
   Bu ay içerisinde yayınlanacaktır.

   İyi çalışmalar,

   1. samtosa dedi ki:

    İyi günler
    Söz konusu E-POS programı ile ilgili çalışmalarınız bitti mi acaba güncelleme ne zaman yapılır

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar,
     Güvenlik anahtarının otomatik girilmesi için çalışmamız devam ediyor. Hali hazırda test geçmiş program her mükellef için güvenlik anahtarı girilmesi gerektiğinden dolayı şuan da yayınlanmadı. Eğer güvenlik anahtarını aşamazsak bu şekilde yayınlanacaktır.

     İyi çalışmalar Yönetimi

     1. samtosa dedi ki:

      İyi günler
      söz konusu program kdv beyannamesi gönderme süresinden önce yayınlanır mı acaba çalışmalarınızdan ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin

     2. Yönetici dedi ki:

      Merhabalar,

      ESGK v4 programı yayınlanmıştır.

      Ozlukisleri.com Yönetimi

 28. samtosa dedi ki:

  İyi günler
  söz konusu program kdv beyannamesi gönderme süresinden önce yayınlanır mı acaba çalışmalarınızdan ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

   1. Yönetici dedi ki:

    Merhabalar,

    E-Pos Programı ESGK V4 programının içerisine alınacaktır. Muhasebeci koduna tanımlı olan firmalarınızın sorgulamasını yapabilir siniz.

    Ozlukisleri.com Yönetimi

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   ESGK v4 programı yayınlanmıştır.

   Ozlukisleri.com Yönetimi

   1. samtosa dedi ki:

    İyi günler
    Öncelikle yapmış olduğunuz çalışmalar için teşekkür eder hakkınızı helal etmenizi dilerim.
    ESGK4 programına toplu pos sorgulama entegre edilecek mi acaba

    1. Yönetici dedi ki:

     Merhabalar,

     Evet ilerleyen günlerde dahil edilecektir.

     İyi çalışmalar,

Bir Cevap Yazın