Ana Sayfa » SGK TOPLU İŞE GİRİŞ VE İŞTEN ÇIKIŞ BİLDİRİMİ PROGRAMI (ÜCRETSİZ)

SGK TOPLU İŞE GİRİŞ VE İŞTEN ÇIKIŞ BİLDİRİMİ PROGRAMI (ÜCRETSİZ)

copy-ozlukisleri_logo1.png
İşe giren ve İşten ayrılan personeller için zorunlu verilmesi gereken İşe Giriş Bildirgesi ve İşten Ayrılış Bildirgesi işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapıla bilmesi için geliştirilen program yazılmış olup ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Programın geliştirilmesi adına görüşlerinizi bekliyoruz. (ÜCRETSİZ)

Ozlukisleri.Com Yönetimi

Üye olmak için tıklayınız…

SGK TOPLU İŞE GİRİŞ VE İŞTEN AYRILIŞ BİLDİRİMİ PROGRAMI

 

PROGRAM ÇALIŞMA YÖNERGESİ

1- Kurulum gerektirmez,

2-Firmanızın giriş bilgilerinin otomatik olarak gelmesi için PersonelBilgi.xls Excel dosyasında Firmalar sayfasına bir sefere mahsus kayıt etmeniz yeterlidir.

firmabilgileri

3-İşe Giriş yapmak istediğiniz personelin bilgilerini PersonelBilgi.xls Excel dosyasında İşeGiriş sayfasına yazmanız yeterlidir.

isegiris

4-İşten Çıkış Yapmak istediğiniz personelin bilgilerini PersonelBilgi.xls Excel dosyasında İştenÇıkış sayfasına yazmanız yeterlidir.

istencikis

 

5-Programın açılış ekranında hangi bildirgeyi vermek istiyorsanız onu seçip önceden firma bilgileri kayıt ettiğimiz firmayı veya yeni giriş bilgileri yaparak programa hızlı giriş sağlıyoruz.

toplugirianaekrani

 

6-İşe Giriş Modülünü seçerseniz. Excel dosyasında kayıt yaptığınız personelleri sıra numarasına göre ARA tuşuna basarak çağırıyoruz.

topluisegirissiranu1

7-Çağrılan personelin doğruluğu ad ve soyadın dan kontrol ettikten sonra BİLGİLERİ AKTAR tuşuna basarak bilgileri SGK sistemine aktarıyoruz.

toplucikisbilgileriaktar

NOT: İleri Tuşu Aktif Et işaretli ise bilgileri aktardıktan sonra onay ekranına gelmenizi sağlıyor.

8-İşe girişi onayladıktan sonra işe giriş formunu görüntülediğimiz ekranda YAZDIR tuşuna basarak çıktı alabilir siniz.

Varsıyan Yazıcınız PDF yazıcısı veya Microsoft XPS Document Writer ise istediğiniz isimde kayıt işlemi yapacaktır.

9-İşten Çıkış Modülü ise aynı İşe Giriş Modülü gibidir.

 

OzlukiSleri.Com Yönetimi

32 thoughts on “SGK TOPLU İŞE GİRİŞ VE İŞTEN ÇIKIŞ BİLDİRİMİ PROGRAMI (ÜCRETSİZ)

 1. ilker dedi ki:

  işe giriş bildirgesinde işe giriş tarihini, özürlülük kollarını falan otomatik alamıyoruz çıkış bildirgesi yaparken olmuştu ancak girişte olmadı

  1. Muhammet TA? dedi ki:

   İlker Bey,

   Testleri yaptığımda işe giriş bildirgesinde işe giriş tarihi ve özürlülük kodları açıklamada bulunan değerlere göre verilmesi durumunda sağlıklı bir şekilde getirdi. Sizdeki hatayı daha ayrıntılı ve ekran görüntülü gönderirseniz yardımcı olmaya çalışayım. mztas@yahoo.com mail adresinden direk ulaşabilir siniz.

  2. ilker dedi ki:

   programı güncellemeniz gerekiyor diye bir şey çıktı. güncelledim düzeldi çok teşekkür ederiz işimizi çok kolaylaştırdınız.

 2. Çetin KILIÇ dedi ki:

  Hocam Merhaba,
  Programınızı çok beğendim. Bu programla stajyer öğrenci girişi yapmak istiyorum günde 100 belki daha fazla giriş yapmam gerekiyor. Excell dosyası daha önce sigorta girişi olanlar için verileri aktarıyor. Ancak öğrencilerin çoğu ilk kez sigortalanacağından ilkkez sigorta ekranı farklı. Dolayısıyla işe giriş tarihi ve birçok veriyi aktaramıyor. Yardımcı olur musunuz.
  Saygılarımla

  1. Muhammet TA? dedi ki:

   Çetin Bey,

   İlk işe girişi yapılan işe giriş bildirgesinde yarın yayınlanacak olan versiyon ile gerekli değişiklikler yapılmış olacak. 29.09.2015 saat 12:00 programı tekrardan indirip kurarsanız istemiş olduğunuz talep doğrultusunda program çalışacaktır. mztas@yahoo.com mail adresinden direk ulaşabilir siniz.

 3. Mustafa GÖK dedi ki:

  Muhammet Bey Selamünaleyküm,

  30 günden az çalışıyor mu sütununa H yazdığım halde hata veriyor. Hata mesajı bu şekilde http://www.imgim.com/7307inciv354170.jpg
  Excel listesinde sicil numarası GC.exe programında sıra numarası yazıyor ikisi aynı şey mi?
  Bir de yazıcı çıktısı aldıktan sonra bir sonraki kişiye geçiş yapmıyor mu?

  Kolay gelsin.

  1. Muhammet TA? dedi ki:

   Mustafa Bey,
   SGK sitesinde yapılan değişiklik ile bu sorun ortaya çıktı. Programın yeni versiyonu ile düzeltilecektir. Excel ve programdaki sıra numaraları aynı. Yakında liste olarak geleceksadece isim seçmeniz yeterli olacaktır.

 4. Zafer dedi ki:

  Muhammet Bey öncelikle bizlere çok kolaylık sağlayan bu programlar için Allah sizden razı olsun işten çıkışları denedim sıkntı yok ancak ufak bir sorun vardı iş kolu ve sıra no larda 0′ la başlayan sayılarda yani 01-09 arası seçilirse sisteme çekmiyor.10 ve daha büyük sayılarda sorun yok.güncellemenizde bunuda dikakte alırsanız iyi olur.
  iyi çalışmalar…

  1. Yönetici dedi ki:

   Zafer Bey,

   Teşekkür ederim. Güncellemelerde dikkat alacağım.

 5. Zafer dedi ki:

  Muhammet Bey yorum yapmuştım ama nedense silmişsiniz amacım sadece programdaki hatayı düzeltmenizdi.

  1. Yönetici dedi ki:

   Zafer Bey,

   Ozlukisleri.Com sitesine yapılan yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanıp ondan sonra sitede gözükmektedir. Sizin yazdığınız onay geç onaylandığı için siz silindi diye sandınız.

   Sizlerin yorumları bizler için çok değerlidir. Çünkü yaptığınız kattığınız her bir yorum programın gelişmesine ve diğer meslektaşlarımızın faydasına oluyor. Bu yorumlarını her zaman bekleriz.

   İyi çalışmalar.

 6. SEMİH AKÇAM dedi ki:

  Muhammet bey merhaba, öncelikle bu kolaylık için teşekkür ederiz.
  Biz günlük etkinlikler yapan bir şirketiz. Bu yüzden günlük çok fazla giriş ve çıkış yapmamız gerekiyor.
  Çıkış modülünde bir sorun yaşamaktayız. SİGORTALININ hizmet bilgileri bölümünde ” YIL – AY – BELGE TÜRÜ” kısmında ocak ve şubat aylarına ait sekmeler açılmakta. Bilgileri aktar dediğimizde OCAK AYI belge kayıt türü de 01 olarak dolduruluyor. Bu nedenle çıkışı onayla dediğimizde “gün sayılarını kontrol ediniz!!” hatası alıyoruz. Konuyla ilgili acil olarak yardımcı olabilirseniz çok memnun oluruz. hatayı görsel olarak da sizinle paylaşıyorum. http://www.imgim.com/491incil7038443.jpg

  1. Yönetici dedi ki:

   Semih Bey,

   Yazılımsal bir soruna benziyor. Gerekli kontrol yapıldıktan sonra akşam size mail atılacaktır.

 7. NECDET ÇAKIR dedi ki:

  güzel program ellerinize sağlık. hakkınızı helal ediniz. öğrenci sigortalarının çıkışı yapılırken belge kayıt türü 01 çıkıyor. bizim öğrencilerde 07 veya 42 olması gerekiyor.SEMİH AKÇAM beyin dediği ve gönderdiği resimdeki gibi. ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  1. Yönetici dedi ki:

   Necdet ey,

   Bu hafta sonuna istenilen güncellemeler yapılacaktır.

   1. Emre KOÇ dedi ki:

    Sayın Özlük İşleri Admini Belge kayıt türü ne zaman güncellenir acaba. Teşekkürler iyi çalışmalar.

    1. Yönetici dedi ki:

     Emre Bey,

     Bu hafta sonu güncellemeler yapılacaktır. Çok yoğun bir şekilde kullanıcı talepleri var.

 8. FATİH dedi ki:

  Selamun aleyküm kardeşim öncelikle eline sağlık. Toplu işe giriş ve çıkışta güvenlik anahtarını geçemediğimiz için kullanıcı ad ve şifreleri tekrar yazmak zorunda kalıyoz. Yanlış yaptığım bir şey olabilir mi? Teşekkürler..

  1. Yönetici dedi ki:

   Fatih Bey,

   SGK sistem altyapısında güncelleme yaptığından dolayı giriş yapılamıyor. Bu hafta içerisinde güncelleme yapılacaktır.

 9. cizgi dedi ki:

  Merhaba, Aynı sorun devam etmekte.. iyi çalışmalar.

  1. Yönetici dedi ki:

   Sorunun tespiti için uzak bağlantı kurma şansımız var mı?

 10. dus_sokagi dedi ki:

  Merhaba,

  Sisteme girişte ve bilgileri aktarma kısmında bir sıkıntı yok ancak “bilgileri aktar” butonuna bastıktan sonra “ileri” butonu işlemez hale geliyor “ileri butonunu aktif et” kısmı da işe yaramıyor, iyi çalışmalar,

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   SGK son sistem değişikliğindne sonra yeni güncellenen exe test aşamasından halen geçememiştir. Bunun sebebi SGK sisteminden kaynaklanmaktadır. Bunun üzerinde çalışmalar yapılıyor. Bu ay sonu itibari ile yeni versiyon yayınlamayı planlamaktayız.

 11. zaforzaa dedi ki:

  Merhaba
  Sisteme giriş yapılmak istendiğinde açılan Sgk sayfasında Sistemden güvenli çıkış yapıldı. Tekrar Login olmak için tıklayın diye bir mesaj geliyor sanırım güvenlik anahtarıyla ile ilgili olabilir diye düşünüyorum.
  iyi çalışmalar…

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,
   SGK son sistem değişikliğindne sonra yeni güncellenen exe test aşamasından halen geçememiştir. Bunun sebebi SGK sisteminden kaynaklanmaktadır. Bunun üzerinde çalışmalar yapılıyor. Bu ay sonu itibari ile yeni versiyon yayınlamayı planlamaktayız.

 12. gordack dedi ki:

  Merhaba, program halen çalışıyormu ?

  1. Yönetici dedi ki:

   Güncelleme gelecektir.

 13. aylin erbay dedi ki:

  Merhaba,
  toplu giriş- çıkış modülünü kullanmak istediğimde sistemden güvenli çıkış yapıldı yazıyor, yardımcı olmanızı rica ederim, iyi çalışmalar.

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   SGK toplu işe giriş çıkış modülü olusturduğu için sistemin değişmeis grekiyor. Çalışma yapıyoruz. Bilgi maili gönderiririm.
   ,

 14. ulu_ozan dedi ki:

  iyi günler belge türü hatası(1 gösteriyor ) ve sürekli log out hatası giderildiğinde dönüş yaparsanız sevinirim. yaklaşık 1000 kişilik bir giriş çıkış sirkülasyonu oluyor okullarda. yaptığınız çok işe yarar bir sistem. sorunların giderilmesi dileğiyle ulu_ozan@hotmail.com

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba,

   Toplu işe giriş programı şuan aktif olarak işlem görmüyor.

   Gerekli çalışmalar yapılıyor.

Bir Cevap Yazın