Ana Sayfa » İş Sağlığı ve Güvenliği » ÇOK ÖNEMLİ….. (KULLANICILARIMIZIN DİKKATİNE)

Sayın Meslektaşlarımızın,

Sitemiz üzerinden siz meslektaşlarımızın faydalanan bilmesi adına ticari amaç gütmeden sizlerin hizmetine sunduğumuz programları bir tane firma tarafından karalama kampanyası yapmaya kalkışmışlardır. Ellerine yüzlerine bulaştırmışlardır.

Bana hırsız diye ithamda bulunmuş. Çünkü ben bu işi yapanların ceplerine giren havadan paralara engel olduğum için bana hırsız diyorlar. Meslektaşlarımızın sömürülmemesi için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.

Demekki programımızın bir çok meslektaşımıza ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir.

Yapılan bu karalama kampanyasına karşın TOPLU BEYANNAME İNDİRME PROGRAMI ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunulacaktır.

BÜTÜN ENGELLEMELERE KARŞI PROGRAMLARIMIZI GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

ÇOK YAKINDA PROGRAMIMIZI YENİ PLATFORMDA HİZMETİNİZE SUNULACAKTIR.

20 thoughts on “ÇOK ÖNEMLİ….. (KULLANICILARIMIZIN DİKKATİNE)

 1. TAHİR DEMİR dedi ki:

  Sizi yürekten kutluyorum Muhammet bey yaptığınız programlar gerçekten de çok işimizi görüyor. Ve inanın çoğu muhasebeci bir numaralı programı.

  1. Yönetici dedi ki:

   Tahir Bey,

   Faydalı olabiliryorsak ne mutlu bizlere. Çalışmalarımızın devamı hız kesmeden gelecektir inşallah.

  2. alpaslan dedi ki:

   çok güzek bir uygulama eline koluna sağlık
   çekemeyenler anten taksın…

 2. Nihat dedi ki:

  Yaptığınız işe çok saygı duyuyorum. Resmen amme hizmeti veriyorsunuz. Allah razı olsun. Keşke bizim de katkımız olabilseydi. Elimizden geleni yapardık.

  1. Yönetici dedi ki:

   Nihat Bey,

   Allah (cc) cümlemizden razı olsun. Çevreniz ile paylaşmanız programa katkısının daha fazla olması için yararlı olacaktır. Çünkü her kullanıcının görüşü ile programımız bu hali aldı. Sizlerin katkısıyla inanın yakında çok daha iyi program ortaya çıkacaktır.

 3. Ferhat dedi ki:

  Muhammet bey sizin yaptığınızı başkası yapamadığındandır bu karalamalar. Lütfen yapmış olduğunuz başarının önüne set olmasın…Benim bilgisayara 2 defa hiç bir ücret almaksızın bağlanıp hatayı giderdikten sonra telefon ile irtibat sağladığınıza şahidim. Sizi tüm yapmış olduğunuz yardımcı programlarınız için teşekkür ve takdir ederim. Bizde çok hakkınız var.

  1. Yönetici dedi ki:

   Ferhat Bey,

   Maalesef bu tarz karalamalar ara ara devam ediyor. Sizlerin bu yorumları sayesinde meslektaşlarımız bizleri daha iyi tanıyacaktır.
   Yorumlarınızı sosyal medyada https://www.facebook.com/OzlukIsleri adresinde ve çevrenizde yaptığınızda bizlerin tanınması daha da hızlanacağına eminim.
   Tek hedefimiz olan meslektaşlarımıza faydalı olmak yolunda Allahın (cc) izniyle dönmeyeceğiz.

 4. Deniz DARICI dedi ki:

  Değerli üstad Allah Razı olsun, sayenizde birçok işimizi pratik bir şekilde yapabilmekteyiz. Unutmayınız ki KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR.

  1. Yönetici dedi ki:

   Deniz Bey,

   Destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Hep birlikte inşallah bu saldırıları def edeceğiz ve daha faydalı hale geleceğiz.

 5. Osman Süleyman Yıldırım dedi ki:

  Muhammed Bey Kardeşim bu olanlar seni üzmesin demek ki doğru yoldasın (Meyva veren ağaç taşlanırmış) başından beri biliyorsun programlarını kullanıyorum hepside çok güzel ve pratik iş yükümüzü hafifleten sistemler.Allah senden razı olsun işlerin rast gitsin.

  S.M.M.M.

  Osman Süleyman Yıldırım

  1. Yönetici dedi ki:

   Osman Süleyman Bey,

   Allah razı olsun. Sizlerin desteği ile sayesinde hizmetlerimiz devam edecektir. Allah (cc) cümlemizden razı olur inşallah

 6. AYHAN METİN dedi ki:

  Muhammet bey gerçekten benim için büyük bir nimet sundunuz… Karalama işi başladıysa demekki doğru yoldasınız o yüzden durmak yok yola devam muhammet bey yeni sürümü merakla bekliyorum açıkcası… bizim mesklekte zamana karşı yarıştığımız için sizin gibi insanlara ihtiyaç var bu program herkes için çok ideal bir program harikaaaa harikaaaa harikaaa…

  1. Yönetici dedi ki:

   Ayhan Bey,

   çok teşekkür ederim. Programın ilk kullanıcılarından olduğunuz ve bizimle aynı yolda programa tecrübelerinizi katarak geliştirdiğiniz için sizler ile birlikte inşallah kimse engelleyemeyecektir allahın izniyle

 7. baran dedi ki:

  elektronik posta adresiniz uyumlu değildir hatası veriyor programa giremiyorım halbuki email adresi yazılı ve uzun süredir kullanıyorum sebei nedir nasıl düzeltebilirim.. teşekkürler

  1. Yönetici dedi ki:

   Baran Bey,

   http://ozlukisleri.com/?wpdmdl=2475 adresinde güncelleme setup indirip yönetici olarak çalıştırıp kurarsanız sorununuz çözülecektir.

   1. baran dedi ki:

    teşekkür ederim fakat şimdide run-time error’-2147467259 (8004005)’: Automation error hatası veriyor program açılmıyor

    1. Yönetici dedi ki:

     Baran Bey,

     Bu hafta sonu güncelleme yapılacaktır.

     1. muhsin dedi ki:

      sanırım sgk sisteminde değişiklik oldu programdan işe giriş çıkışlara girmeye çalıştığımda güvenlik kodu hatalıdır diyo

     2. Yönetici dedi ki:

      Muhsin Bey,

      Evet değişiklik yapıldı. Güncelleme yapılacaktır.

 8. Meslektaş dedi ki:

  Güzel bir programı engellemek isteyenler olacaktır.

Bir Cevap Yazın