Ana Sayfa » İş Sağlığı ve Güvenliği » ESGK V3 KULLANICILARIN DİKKATİNE

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR. PROGRAMI GÜNCELLEYİNİZ.

Sayın Meslektaşlarımız,

ESGK V3 programında kullanıcıların yoğunluğu nedeniyle programa girişlerde uyarılar almaktadır. Bu yoğunluğun program üstündeki etkisinin azaltılması adına yarın güncel bir exe yayınlanacaktır.

Elimizde olmayan bu sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz.

Ozlukisleri.com yönetimi

5 thoughts on “ESGK V3 KULLANICILARIN DİKKATİNE

 1. Yönetici dedi ki:

  SORUN ÇÖZÜLDÜ.

 2. baran dedi ki:

  sayın yetkili programın güncellemeden sonra karşılaşıldığı sorun değil fakat zorluğu dile getiricem biliyorsunuzki birden fazla dosya olması nedeniyle önceden raporları tek seferde toplu konol et dediğimizde kendisi kontrel ediyordu fakat şimdi her firma için firmanızn onaylanmamış raporları kontrol edilsinmi diye soruyor buda bizi aşırı derecede yormakta her seferinde tamam seçeneğini işaretleyerek büyük bir zaman kaybı olmakta düzeltme gelirse herkez için daha kullanışlı olucaktır teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

  1. Yönetici dedi ki:

   Baran Bey,

   SGK sisteminden %100 sağlıklı veri alabilmek için onayı koyduk. Program çalışırken kullanıcılar başka programları çalıştırdıklarında sorunlar yaşandığı için değişikliğe gidilmiştir. Konuyu tekrardan günceme alınacaktır.

 3. e-smmm dedi ki:

  Merhaba Öncelikle insanlığa ve mesleğe katkı sağlayan bir programı kar amacı gütmeden hizmete sunduğunuzdan ötürü sizi tebrik ederim. Benim yaşadığım bir sorunu dile getirmek isterim müsaadenizle işçi giriş çıkışlarında sgk sitesinde doğrulama kodu hasası vermektedir.sebebi ve çözümü hakkında fikir alabilirsem çok sevinirim. İyi Çalışmalar dilerim.

  Adem Demir/Gaziantep
  e-smmm@hotmail.com

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Sorununuz ile ilgili olarak aşağıda çözüm belirtilmiştir.

   Güvenlik anahtarını girdiğiniz halde hatalı güvenlik anahtarı diyor ise açılan pencereyi kapatmayıp ordaki güvenlik anahtarını programda tekrardan işe giriş modülüne tıklayıp çıkan ekranan o güvenlik anahtarını girmeniz gerekmetedir. Bir sefer bu tarzbir işlem yaptığınızda sorun çözülecektir.

   Proramda bu tarz durumlarda nasıl bir çözüm üretilmesi için uygun olduğunuz bir zaman uzak masa üstü programı ile bağlanıp yardımcı olabilirim.

   İyi çalışmalar,

Bir Cevap Yazın